Súťaže

Doba jedová 2 - súťaž o knihu

 

 

 

Zapojte sa do súťaže o knihu Doba jedová 2. Stačí len zadať vaše meno a email a ihneď budete zaradení do zlosovania o túto skvelú knihu.       
 
 
  
  
 
 
  

 

O knihe

Žijeme naozaj v dobe jedovej? Odpovede na túto a mnoho ďalších otázok, inšpirovaných knihou "Doba jedová" autorov Anny Struneckej a Jiřího Patočku prináša kniha "Doba jedová 2".

Autori ponúkajú čitateľom pútavé čítanie o bežných nápojoch, nových typoch potravín i o úskaliach a rizikách konzumácie sladkostí. Strunecká a Patočka, odborníci na biochémiu, toxikológiu, neurofarmakológiu a biomedicínu, čitateľom opäť zrozumiteľným a jasným spôsobom približujú najnovšie poznatky o rakovine a chorobách z liečenia (tzv. iatrogenetických) a venujú sa opäť aj tak veľmi diskutovanej otázke očkovania.

Fakt, že sa "Doba jedová" stala najpredávanejšou populárno-náučnou knihou pre dospelých roku 2011, jasne dokazuje, že čoraz viac ľudí túži po pravdivých informáciách a nehodlá sa spoliehať iba na to, čo nám odporúčajú televízne reklamy, oznamovacie prostriedky a v mnohých prípadoch aj štátne orgány. Ak hľadáte návod, ako sa v prebujnelom prísune týchto informácií dobre zorientovať, potom je kniha "Doba jedová 2" tou správnou voľbou.


Bonus pre všetkých, čo sa zapoja do súťaže


Zadarmo raz za dva týždne tipy z oblasti zdravej výživy, aby ste vedeli, ako môžete posilňovať vaše zdravie. Nie je cieľom vás otravovať, preto sa môžete z odoberania newslettera hocikedy odhlásiť tlačidlom na konci mailu.Pre zapojenie do súťaže zadajte vaše meno a email.